Logo
Konum Seçiniz

Müşteri Girişi
Konum Seçiniz

MBL MBL Aloe Vera Soothing Gel 300 ML

59,90 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
Satıcı:LuiBeauty

MBL Aloe Vera Soothing Gel 300 ML

Tahriş olmuş cildi anında nemlendirerek yatıştırır. Ferahlatıcı etkisiyle rahatlatır. Tek ürünle hem yüz hem vücut bakımı yapmak isteyenler ürünün rahatlıkla kullanabilir. Saf özleri sayesinde bebek ve çocuklar içinde kullanıma uygundur. Cildi pürüzsüzleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı jel

Aloe veranın nemlendirici etkisiyle cildi anında nemlendirir

Sürüldüğü anda cilde ferahlık verir

Tamemen doğal, organik aloevera soothing gel

Yapay boya içermez

Kimyasallar içermez

Mineral Yağ içermez

Paraben içermez

Yüz ve vücut cilt bakımı, saç maskesi, tıraş ve epilasyon sonrası, korunmasız uzun süre güneşe maruz kaldıktan sonra ağrı kesici ve nemlendirici makyaj tabanı - hepsi tek bir kavanozda! Jel, cildin en derin katmanlarına nüfuz eden ve onu içeriden nemle dolduran aloe vera özü içerir ve ayrıca cilt hücrelerine giren oksijene müdahale etmeden yüzeyde dehidrasyona karşı koruyan koruyucu bir film oluşturur. Aloe gençleşme sürecini başlatır : metabolizmayı uyarır, kan dolaşımını iyileştirir, metabolik süreçleri düzenler, cildin güzelliği ve gençliği için vazgeçilmez olan kolajen ve elastin oluşumunu destekler. Ayrıca aloe, ölü deri hücrelerini birbirine yapıştıran yapışkan maddeyi çözer, pul pul dökülmelerini destekler, böylece aloe vera jeli kullanımı, ölü hücrelerin birikmesi nedeniyle gri bir ten görünümünü ve düzensiz cilt rahatlamasını önler. Aloe vera çok yönlüdür, normal ve kuru cildi mükemmel şekilde nemlendirir yağ bezlerinin aktivitesini düzenler, yağlı ve karma ciltlerin gözeneklerini daraltır hassasları yatıştırır olgunlaşır. Jel böcek ısırıklarına, güneş yanıklarına ve tıraştan sonra yardımcı olur - etkilenen bölgeyi soğutarak tahriş olmuş cildi yatıştırır. Kullanım talimatları: Hafif masaj hareketleriyle yüze veya vücuda uygulayın. Jeli ellere ve manikür bölgesine uygulayın. Fondöten ve dekoratif ürünler uygulamadan önce cildi temizledikten ve tonladıktan sonra jeli uygulayın. Jeli pamuklu pedlere uygulayın ve 10-15 dakika göz kapaklarının üzerine koyun. Saçı temizlemek için jeli 10 dakika boyunca uygulayın, ardından ılık suyla durulayın. Güneş yanığı ve böcek ısırıkları için jeli etkilenen bölgeye uygulayın. Tıraş olduktan sonra jel, yüz veya vücudun tahriş olmuş cildine sürülür.

Temel içerikler: Aloe vera: Cildi nemlendirir ve ferahlatır Ebegümeci özü:Cildin kuruluğunu önler Hyalüronik asit: Nemlendirici ve besleyici özelliktedir Kullanımı: Uygun miktarda ürünü,yüz, boyun , kol ve bacak gibi kuru ve hassas bölgelere uygulayın ve emilmesini bekleyin.

Samsung Garantisiyle Üretilmiştir Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur.

59,90 TL