Logo
Konum Seçiniz

Müşteri Girişi
Konum Seçiniz

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde maazalar.com’a başvuru yaparak iade koşulları dahilinde, kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak kolayca iade edebilirsiniz.

1.İade koşullarına dikkat edin.

  • Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,
  • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda eksiksiz ve hasarsız gönderilmesi gerekir.

UYARI: Cayma hakkının geçerli olmadığı ürün tiplerinden biri, "Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerdir. (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, epilatör, tıraş makineleri vb.) 

2.İade talebi oluşturun.

"Hesabım - Siparişlerim"  sayfası altında iade etmek istediğiniz ürünün içinde olduğu siparişi açın ve "İade Et" seçeneğini seçin.  

3. İade etmek istediğiniz ürün ve sebebini yazın.

İade etmek istediğiniz ürünü seçtikten sonra bir sonraki adımda iade sebebinizi açıklayan seçeneklerden size uygun olanı belirtin. İade başvurusu sırasında sadece aynı satıcıdan alınan ürünler iade edilebilir. İade sebebinizi detaylıca belirtmelisiniz.  

4.İade Yöntemi

Paketinizi kargo şubesine teslim etmek için size verilen iade kodunu not edin.
Ekranda çıkan iade kodunu kullanarak ürününüzü belirtilen tarihe kadar
ambalajı açılmamış, orijinal kutusunda, tüm aparatları ile eksiksiz ve hasarsız
geri göndermelisiniz.

5.Ürünü teslim edin.

Ürün, tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde paketle ve iade koduyla ilgili kargo firmasına teslim edilmelidir.  

6.İade sürecinizi takip edin.

İade başvurunuzla ilgili bilgiye  "Hesabım - Siparişlerim "  sayfasından ulaşabilirsiniz. Aynı dönemde birden fazla ürününüz için iade talebi oluşturduysanız, her ürünün bildirimini ayrıca kontrol etmeyi unutmayınız. İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir.

7. İade Onayı

İade talebiniz onaylandığında ödemeniz otomatik olarak maksimum 3 iş günü içerisinde bankanıza aktarılır. Geri ödemenizin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişebilir.