maazalar - Hakkımızda

Hakkımızda

12 yıldır teknoloji alanında faaliyet gösteren Derya Bilişim San ve TİC. LTD. ŞTİ, alanında tecrübeli personeli ile gelişen teknolojileri yakından takip ederek bir çok projede kendine güvenen firmalara partner olmuştur.

Son yıllarda hızlanan ve Covid-19 sonrasında daha da belirginleşen dijitalleşme sürecinde, perakende sektörünün de dijitalleşme ihtiyacına yeni bir soluk getirebilmek için maazalar.com projesi, Derya Bilişim San ve Tic. LTD ŞTİ tarafından, e-Ticaret alanında tecrübeli personeli ile hayata geçirilmiştir.

2020 yılından bu yana üzerinde çalıştığımız ve 2022 yılı Ağustos ayı itibari ile yeni versiyonu ile hizmet vermeye başlayan maazalar.com, güvenli alt yapısı, inovatif çözümleri ile internet alışveriş için hem ürün satan mağazalara hem de alışveriş yapan müşterilere yeni bir pencere açıyor. Maazalar.com aracılığı ile ev, ofis, dış mekân gibi yapısal ürün ihtiyacımızı birçok mağaza üzerinden farklı üretilen hammaddeler ile inceleme şansı bulabilirken, sevimli dostlarımızın ve bizlerin aksesuar, kişisel bakım, moda ve diğer ihtiyaçlarını, anneler ve bebekleri için en iyisini karşılaştırabilmekteyiz.

Ürettiğiniz ürünün pazardaki konumunu araştırarak, piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslayan www.maazalar.com ekibi, oluşturduğu istatistikler üzerinden ürününüzün hangi tüketici kesimine hitap ettiğini tespit edip, alıcılar ile sağlıklı bir rota üzerinden ulaşmasını sağlıyor.

Maazalar.com aracılığı ile ihtiyacı olan ürünlere, en uygun ücretler ile her yerden ulaşmak isteyenler ve artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan e-ticaret yöntemi ile ürünlerini satmak isteyenleri buluşturan maazalar.com ailesi olarak; sizler için sadece bölgesel değil, küresel imkânlar da sağlıyor ve toptan alışveriş fırsatı sunuyoruz. Hem üreticinin hem de tüketicinin işini kolaylaştıran maazalar.com’u kullanırken, danışmanlarımız 7/24 destek olmak için sizleri bekliyorlar.

İyi Alışverişler Diliyoruz.